Rozszerzenia domen .targi.pl oraz .travel.pl
Grudzień 15, 2018
Rozszerzenia domen .media.pl oraz .net.pl
Grudzień 22, 2018
Pokaż wszystkie

Rozszerzenia domen .turystyka.pl oraz .gsm.pl

Domena .turystyka.pl

Promowanie noclegów w sieci, hoteli czy pokoi na godziny to często jedyna metoda uzyskania zainteresowania swoim produktem. Dla osób i firm z branży turystycznej utworzono specjalne rozszerzenie branżowe. Domena turystyka.pl funkcjonuje w branży już od wielu lat i z każdym dniem zdobywa nowych użytkowników. Pozwala ona określić to w jakiej branży działamy oraz czego może dotyczyć nasza strona. Rozszerzenie turystyka.pl jest adekwatna zarówno dla firm, prywatnych blogów turystycznych czy większych hoteli. Strony, które wybrały to rozszerzenie to min. zywiec.turystyka.pl, busmarket.turystyka.pl, ostrowo.turystyka.pl, ueli.turystyka.pl, szlachta.turystyka.pl, bratniak.turystyka.pl, eden.turystyka.pl, metro.turystyka.pl, top.turystyka.pl, solaris.turystyka.pl, albatros.turystyka.pl oraz polo.turystyka.pl.

Domena .gsm.pl

Domena .gsm.pl idealnie nadaje się dla stron związanych z telefonią komórkową. Wybierają ją najczęściej firmy sprzedające telefony, smartfony, a także świadczące usługi serwisowe w tym zakresie. Rozszerzenie domenowe GSM jest domeną wąsko określające zakres branżowy, dlatego znalezienie w jej obrębie nazwy dla naszej strony nie powinno być problemem. Ilość zajętych nazw powinna pozwolić nam zarejestrować nazwę jaka będzie nam odpowiadać.

Zarówno domena turystyka.pl jak i gsm.pl posiadają takie same prawa i korzyści jak inne domeny, lecz ich cena utrzymania może być zdecydowanie korzystniejsza.

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania strony, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch i prowadzić działania marketingowe.
Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Ok