Rozszerzenia domen .rel.pl oraz .sklep.pl
Grudzień 6, 2018
Rozszerzenia domen .turystyka.pl oraz .gsm.pl
Grudzień 20, 2018
Pokaż wszystkie

Rozszerzenia domen .targi.pl oraz .travel.pl

Domena .targi.pl

Promocja targów w sieci? Tworzenie stron na tę okoliczność? Wybierając domenę o rozszerzeniu targi.pl możesz jeszcze prościej komunikować odbiorcy zawartość swojej strony internetowej. Nazwa tej domeny idealnie nadaje się dla targów oraz często prosperuje w branży handlowej. Domena .targi.pl posiada wiele stron opartych na swoim rozszerzeniu jest to np. papiernicze.targi.pl, interbud.targi.pl, partner.targi.pl, kameleon.targi.pl oraz absolwent.targi.pl. Z domeny targi.pl korzystają również strony nie związane z tą dziedziną, lecz jest to znaczna mniejszość.

Domena .travel.pl.

Prowadzisz duży hotel? A może jesteś przewodnikiem w małej miejscowości. Nie ważne jak dużą firmę prowadzisz możesz posiadać nazwę strony z rozszerzeniem branżowym. Domena travel.pl to doskonałe rozwiązanie dla firm działających w tym zakresie. Obecnie korzystają z niej zarówno biura podróży, hotele, jak i mniejsze działalności gospodarcze, które chcą podkreślić swoją obecność w branży turystycznej. Jako przykłady stron www opartych na tej domenie warto wymienić: wakacje.travel.pl, euro.travel.pl, columbus.travel.pl, sport.travel.pl, sun.travel.pl oraz air.travel.pl.

Domena targi.pl jak i travel.pl pomieszczą w swej nazwie do 63 znaków na naszą nazwę, a także będą dużo tańsze od ogólnej domeny .pl. Pierwszy rok korzystania z domeny może wynosić 1zł, a każdy kolejny rok nie powinien być droższy niż 60-100zł.

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania strony, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch i prowadzić działania marketingowe.
Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Ok