Rozszerzenia domen .rel.pl oraz .sklep.pl
Grudzień 6, 2018
Pokaż wszystkie

Rozszerzenia domen .nom.pl oraz .powiat.pl

Domena .nom.pl

Zakładasz stronę www, lecz na domenie .pl nie znalazłeś nazwy wolnej dla siebie? Nic straconego! Skorzystaj z pozostałych rozszerzeń, które są równie ogólne jak pozostałe. Takim przykładem jest np. rozszerzenie domenowe nom.pl Nie sugeruje ono konkretnej grupy zawodowej ani branży. Może być stosowane w różnych dziedzinach i typach firm. Przykład wykorzystania domeny to np. meble.nom.pl, top.nom.pl, progress.nom.pl, format.nom.pl, budowlane.nom.pl, partner.nom.pl, celiakia.nom.pl, turystyka.nom.pl, dexter.nom.pl oraz biurorachunkowe.nom.pl. Domenę można zarejestrować pod adresem https://www.cal.pl/domena-nom.pl.

Domena .powiat.pl

Jak sama nazwa wskazuje domeną tą interesują się głównie powiaty. Potrzeba informowania swoich mieszkańców o aktualnościach i ważnych sprawach wymusza tworzenie stron adekwatnych do danych powiatów. W tym celu proponowanym rozszerzeniem jest domena z frazą powiat. Dzięki zestawieniu tej nazwy z nazwą powiatu, otrzymujemy bardzo jasną i intuicyjną nazwę strony jak np. gryfino.powiat.pl, inowroclaw.powiat.pl, czestochowa.powiat.pl, zywiec.powiat.pl, zawiercie.powiat.pl, skarzysko.powiat.pl oraz konecki.powiat.pl. odbiorca od razu wie, że strona dotyczy np. powiatu Zawiercie. Tego typu domeny również doskonale pozycjonują się w wyszukiwarkach internetowych. Gdyż zawierają dwie frazy z tych bardziej znaczących – powiat i nazwa powiatu.

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania strony, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch i prowadzić działania marketingowe.
Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Ok