Rozszerzenia domen .turystyka.pl oraz .gsm.pl
Grudzień 20, 2018
Pokaż wszystkie

Rozszerzenia domen .media.pl oraz .net.pl

Domena .media.pl

Firmy medialne rosną w siłę, widać to także w przestrzeni internetowej. Chcąc wyróżnić się w branży często wybierają spersonalizowane rozszerzenie domenowe z końcówką media.pl. To domena adekwatna zarówno dla firm zajmujących się różnym typem reklamy jak dla branż z zakresu informacyjnego. Media mogą odpowiadać zarówno za koncerny medialne jak i mniejsze sektory informacyjne. Jakie firmy do dziś korzystają z rozszerzenia media.pl przy swoich stronach www? Przykłady: imperium.media.pl, it.media.pl, jankowski.media.pl, moto.media.pl, medium.media.pl, adventure.media.pl, mam.media.pl, ciechanowiec.media.pl, foldruk.media.pl oraz net.media.pl.

Domena .net.pl

Domena .net.pl jest idealną domeną dla firm i osób związanych z Internetem. Skrót ten domyślnie już zakorzenił się w języku polskim jako skrót od sieci internetowej, potocznie jest też używany do określenia Internetu. Domene o rozszerzeniu net najczęściej wybierają firmy zajmujące się dostawą Internetu do domu i biur jak i osoby pracujące w tym zakresie jako technicy. Domena .net.pl cieszy się również sporą popularnością – szczególnie wśród osób z innych branż, gdyż jest jedną z popularniejszych rozszerzeń zaraz obok com.pl czy .pl.

Strony internetowe z rozszerzeniem net: logistyka.net.pl, euro.net.pl, polsat.net.pl, turek.net.pl, osir.net.pl, esp.net.pl, wsb.net.pl, klinika.net.pl, uniejow.net.pl, zakopaneapartamenty.net.pl, sowka.net.pl oraz barbara.net.pl.

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania strony, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch i prowadzić działania marketingowe.
Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Ok